BIO SIRUPY

Dr. Hlaváč představuje novou řadu delikatesních sirupů a Bio sirupů

Naše delikatesní sirupy jsme pro Vás vyrobili z těch nejkvalitnějších ingrediencí a Bio sirupy výhradně z bioproduktů, pěstovaných dle zásad ekologického zemědělství. V naší výrobě sirupy neprochází varem, aby se v nich zachovalo co nejvíce vitamínů a jejich nutriční hodnota byla co nejvyšší. Je samozřejmostí, že sirupy neobsahují žádná zahušťovadla, konzervační látky, barviva ani aromata.

Do našich sirupů zásadně nepřidáváme žádný cukr a dokonce ani fruktózu, obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry. Našim sirupům dodáváme sladkost vyjímečným způsobem, a to přidáním šetrně odpařené šťávy z vyzrálých hroznů. Sirupy plníme do kvalitních a designově zajímavých lahviček, které můžete po vypotřebování obsahu zrecyklovat tím, že je použijete znovu a naplníte do nich cokoliv vytvořeného podle Vašich domácích receptů.

Na obalech našich sirupů najdete veškeré informace o tom, co přesně každý sirup obsahuje, v jakém množství nebo koncentraci. Na obsah našich sirupů jsme hrdí a rádi a do posledních detailů poskytujeme zákazníkovi možnost podrobně si prostudovat etikety s kompletním složením i výživovými údaji, aby měl možnost náš sirup porovnat s konkurenčním výrobkem.

Delikatesní sirupy Dr. Hlaváč jsou ideálním doplňkem pro zdravý životní styl. Některé sirupy využijete ke zdravějšímu slazení a dochucování pokrmů, jiné zase jako preventivní přírodní medicínu pro Vaše zdraví. Sirupy Dr. Hlaváč pro Vás vyrábíme ve variantách Bio Sirup Agáve, Bio Sirup Rakytník, Bio Sirup Konopí, Bio Sirup Zázvor a Sirup Červená Řepa s vitamínem C.