BIO ZÁZVOR V KAKAU
275g

Vypadá jako čokoláda, chutná jako čokoláda, voní jako čokoláda, budete ji potajnu mlsat stejně jako čokoládu, ALE zároveň do sebe dostanete pouhý zlomeček tuků, cukrů a energie proti podobně hříšným laskominkám.

Ochutnejte tuto jedinečnou delikatesu vyrobenou pouze z těch nejkvalitnějších kakaových bobů, z čerstvého zázvoru a sirupu z agáve. Všechny tyto tři složky byly vypěstovány dle zásad ekologického zemědělství. Zcela zásadní je fakt, že v naší skleničce tvoří celý kakaový podíl výhradně čisté mleté kakao. Nenajdete zde žádné kakaové máslo nebo kakaovou hmotu.

Díky tomuto zcela nadstandardnímu chráněnému složení, můžete vychutnávat pravou chuť kakaa a silného zázvoru bez špetičky přidaného tuku nebo cukru.

Složení:

Agáve sirup* 60%, kakao* 23% (kakový prášek se sníženým obsahem tuku), jemně strouhaný zázvor* 5% (*produkt ekologického zemědělství). 

Bez alergenů. Bez konzervatů. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Neobsahuje žádný přidaný tuk ani kakaové máslo. Bez jakýchkoliv přidaných látek (éček).

Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku:

Energetická hodnota 1247kJ/298kcal
Tuky 3,3g (z toho nas. mast. kys. 1,9g)
Sacharidy 61g (z toho cukry 47,6g)
Bílkoviny 5,3g
Sůl <0,1g

Minimální trvanlivost do: viz obal
Po otevření uchovávejte v chladničce do 10°C

Výrobce/země původu:

Dr. Hlaváč s.r.o.
Sadová 904, 687 51 Nivnice, Česká republika